iPhone 12 Mini -
Кращий смартфон Apple?
Останнім часом виробники смартфонів випускають чимало флагманім з кращими характеристиками, але всі вони — величезні у розмірах пристрої. Їх не зручно носити в кишені, більшості людей складно тримати їх у руці. І ніхто не дає альтернативи: компактний смартфон з флагманськими характеристиками. Що робити тим, у кого є гроші, але їм потрібен зручних розмірів смартфон, замість «лопати» на половину сумки?
Рішення знайшли в Apple. Компанія зробила те, чого від неї так довго чекали — представила компактний, але потужний iPhone. Модельний ряд виглядає максимально повним: від доступного iPhone SE другого покоління до великого флагману iPhone 12 Pro Max. І ті, хто завжди хотів невеликий, але просунутий смартфон, нарешті отримали варіант для себе — iPhone 12 mini. Саме цей смартфон створений для людей, яким потрібен потужний, невелий і одночасно доступний за ціною iPhone. На це наштовхує дві прості думки.
По-перше, смартфон точно знайде свого покупця за рахунок простого поєднання розмірів і можливостей: iPhone 12 mini компактний, але має всі функції флагману. Це та сама альтернатива: невеликий смартфон з набором усього необхідного всередині.
Apple першою випустила чотири топових пристрої з різними діагоналями екрану: вибирайте відповідно до своїх вимог. І в цій лінійці є iPhone 12 mini, який зручно носити в кишені і тримати у руці. Це пристрій для тих, хто не грає без зупинки в ігри, не дивиться серіали один за одним у смартфоні. Хоча і все це можна на ньому робити, незважаючи на розміри.

По-друге, iPhone 12 mini — це топовий за своїми характеристиками пристрій. Відмінностей від інших моделей практично немає: новий OLED-екран, система магнітів MagSafe, потужний процесор, дві камери, захист від пилу і вологи. А ще смартфон виконаний у сучасному дизайні, має яскраві нові кольори. Це флагман у розмірах, які менше iPhone SE. І це підкуповує.
Від iPhone 12 новий iPhone 12 mini відрізняється лише за двома пунктами. Це розмір дисплею (6,1 дюйм проти 5,4 дюймів) і на дві години менший час відтворення відео (17 годин проти 15 годин).
Відмінностей від iPhone 12 Pro не набагато більше:

  • Телефотокамера (третя)
  • Новий формат Apple ProRAW
  • Портрети в нічному режимі
  • LiDAR
  • Є версія на 512 ГБ
Як бачимо, відмінностей зовсім мало, за усіма іншими параметрами — пристрої схожі. Проте iPhone 12 mini помітно доступніший за ціною.
iPhone 12 mini представлений відразу в п'яти яскравих кольорах на вибір: червоний, зелений, синій, чорний, білий. До слова, синій - це новий колір Apple для смартфонів на це покоління: компанія не обділила iPhone 12 mini, у синьому варіанті пристрій виглядає відмінно.
Ціни iPhone 12 mini

Звичайно ж, iPhone 12 mini — найдоступніший з новинок Apple. Ціни на українському ринку:

  • iPhone 12 mini на 64 ГБ — 25 999 грн.
  • iPhone 12 mini на 128 ГБ — 27 999 грн.
  • iPhone 12 mini на 256 ГБ — 31 999 грн.
На честь запуску iPhone 12 mini в Україні також буде діяти спеціальна акція: знижка 2000 грн при повній сплаті або розстрочка на 25 платежів. Акція діє лише на передзамовлення і в перші 3 дні продажів — з 20 по 22 листопада. З урахуванням обмеженості товару варто поспішити і зробити покупку в перший день продажів. Вже в цю п'ятницю 20 листопада iPhone 12 mini можна буде подивитися наживо в магазинах офіційних реселерів Apple в Україні — iOn, Алло, Rozetka, Цитрус, Comfy, Фокстрот, Eldorado, Moyo, Vodafone, та особисто протестувати неймовірну новинку, відчувши ностальгію за класичним iPhone 5S.